Strona główna

Aktualności, strona 4 z 32

Wiosenne spotkanie Seniorów

Utworzono: 27.04.2023

W dniu 25.04.2023r. odbyło się wiosenne spotkanie Seniorów Gminy Toszek! Serdecznie dziękujemy za obecność i radosne nastawienie. Dziękujemy również wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku na czele z Panią Gizelą Popek za pomoc organizacyjną, a także naszym niezawodnym animatorom, Pani Kasi wraz z Panem Michałem za wspaniale poprowadzoną zabawę ☺️ Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu - na przełomie maja i czerwca odbędzie się kolejne wydarzenie dla Seniorów, szczegóły podamy później. Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz facebooka.

Więcej zdjęć --> kliknij "czytaj dalej"

Warsztaty

Utworzono: 18.04.2023

Zapraszamy!

Mały Majster - warsztaty cukiernicze

Utworzono: 14.04.2023

Kolejna edycja! Tym razem warsztaty MAŁY MAJSTER - cukiernik.
Do prowadzenia warsztatów mieliśmy do wyboru Panią Magdę Gessler, Pana Wojciecha Modesta Amaro oraz Pana Karola Okrasę, ale kto ma większe doświadczenie i talent w wyrobach cukierniczych niż panie z Kół Gospodyń Wiejskich :)
Najbliższe warsztaty poprowadzi Koło Gospodyń Wiejskich w Sarnowie.
Zapraszamy chętnych z terenu całej Gminy Toszek, czekamy na zapisy!

Wiosenne spotkanie Seniorów

Utworzono: 14.04.2023

Zapraszamy! 

Życzenia

Utworzono: 06.04.2023

Przycisk sieci życia

Utworzono: 03.04.2023

Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku przekazuje informację Krajowego Sztabu Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej dotyczącą ofert korzystania z Przycisku Sieci Życia ↙️
https://ratownictwo.org/home/siec
Prosimy osoby zainteresowane skorzystaniem z "Przycisku Sieci Życia" o podanie do Ośrodka Pomocy Społecznej w Toszku do dnia jutrzejszego, tj. 04.04.2023r. do godziny 14:00, informacji o chęci przystąpienia do sieci.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku: Telefon - 32 332 67 02, adres - ul. Rynek 11, 44-180 Toszek

Warsztaty

Utworzono: 28.03.2023

Serdecznie zapraszamy na drugą część warsztatów dla rodziców dzieci w wieku od 11 do 18 lat  - "Rodzic nastolatka - przyjaciel czy wróg?". Warsztaty są całkowicie bezpłatne, nie obowiązują zapisy. Zapraszamy również nowe osoby, które chciałyby dołączyć. Więcej informacji na plakacie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku.
W poprzedniej informacji wkradł się błąd - zapraszamy 31.03 tj. piątek


 

Podsumowanie warsztatów MAŁY MAJSTER

Utworzono: 15.03.2023

Zakończyliśmy warsztaty z cyklu "Mały Majster"! Tym razem dzieciaki naszej Gminy miały okazję wcielić się w małych tapicerów i wraz ze swoimi rodzinami spędzić ciekawie popołudnie 14 marca. Serdecznie dziękujemy za pełne zaangażowanie prowadzącego, Pana Aleksandra Kądziela - Mistrza i eksperta branży tapicerskiej, znanego w social mediach jako TAPICER W AKCJI AK DESIGN, rodzicom wraz z dziećmi za udział oraz Panu Waldemarowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku za udostępnienie sali.
Mamy nadzieję, że przynajmniej w jednym sercu dziecka pojawiła się iskierka nowej pasji, którą mógł odkryć dzięki naszym warsztatom. Zapraszamy na kolejne edycje Małego Majstra! 
Więcej zdjęć --> czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Utworzono: 09.03.2023

Serdecznie zapraszamy wszytskich rodziców dzieci w wieku od 11 do 18 lat z Gminy Toszek na bezpłatne warsztaty "Rodzic nastolatka - przyjaciel czy wróg". Warsztaty są całkowice bezpłatne, nie obowiązują zapisy. Więcej informacji na plakacie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku. Tematyka warsztatów jest podzielona na dwa spotkania (24 i 30 marca).
Zachęcamy do udziału! 

 

Mały majster powraca!

Utworzono: 03.03.2023

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty tapicerskie "Mały Majster"
Liczba miejsc ograniczona - zapisy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku. Warsztaty poprowadzi Pan Aleksander Kądziela - Mistrz i ekspert branży tapicerskiej, znany w social mediach jako TAPICER W AKCJI.