Strona główna

Aktualności, strona 4 z 31

Warsztaty

Utworzono: 28.03.2023

Serdecznie zapraszamy na drugą część warsztatów dla rodziców dzieci w wieku od 11 do 18 lat  - "Rodzic nastolatka - przyjaciel czy wróg?". Warsztaty są całkowicie bezpłatne, nie obowiązują zapisy. Zapraszamy również nowe osoby, które chciałyby dołączyć. Więcej informacji na plakacie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku.
W poprzedniej informacji wkradł się błąd - zapraszamy 31.03 tj. piątek


 

Podsumowanie warsztatów MAŁY MAJSTER

Utworzono: 15.03.2023

Zakończyliśmy warsztaty z cyklu "Mały Majster"! Tym razem dzieciaki naszej Gminy miały okazję wcielić się w małych tapicerów i wraz ze swoimi rodzinami spędzić ciekawie popołudnie 14 marca. Serdecznie dziękujemy za pełne zaangażowanie prowadzącego, Pana Aleksandra Kądziela - Mistrza i eksperta branży tapicerskiej, znanego w social mediach jako TAPICER W AKCJI AK DESIGN, rodzicom wraz z dziećmi za udział oraz Panu Waldemarowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku za udostępnienie sali.
Mamy nadzieję, że przynajmniej w jednym sercu dziecka pojawiła się iskierka nowej pasji, którą mógł odkryć dzięki naszym warsztatom. Zapraszamy na kolejne edycje Małego Majstra! 
Więcej zdjęć --> czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Utworzono: 09.03.2023

Serdecznie zapraszamy wszytskich rodziców dzieci w wieku od 11 do 18 lat z Gminy Toszek na bezpłatne warsztaty "Rodzic nastolatka - przyjaciel czy wróg". Warsztaty są całkowice bezpłatne, nie obowiązują zapisy. Więcej informacji na plakacie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku. Tematyka warsztatów jest podzielona na dwa spotkania (24 i 30 marca).
Zachęcamy do udziału! 

 

Mały majster powraca!

Utworzono: 03.03.2023

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty tapicerskie "Mały Majster"
Liczba miejsc ograniczona - zapisy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Toszku. Warsztaty poprowadzi Pan Aleksander Kądziela - Mistrz i ekspert branży tapicerskiej, znany w social mediach jako TAPICER W AKCJI. 

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań!

Utworzono: 03.03.2023

 

„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2023

Utworzono: 16.02.2023

Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku informuje, że przystąpił do Programów Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego pn. „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2023

Osoby zainteresowane uzyskaniem wyżej wymienionego rodzaju wsparcia a także chcących świadczyć usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Toszku (tel. 32 332 67 02)

Nabór wniosków!

Utworzono: 13.02.2023

Ośrodek Pomocy Społecznej wraz ze Śląskim Bankiem Żywności w Chorzowie ogłasza nabór wniosków do otrzymania bezpłatnej pomocy żywnościowej w ramach programu operacyjnego Pomoc Żywniościowa 2014-2022 Podprogram 2021+ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. 

Szczegóły na plakacie (po kliknięciu "czytaj dalej")

Lodówka społeczna

Utworzono: 27.01.2023

Informujemy, że w sąsiedztwie Ośrodka Pomocy Społecznej w Toszku (ul. Rynek 11) stanęła
LODÓWKA SPOŁECZNA! 
Jest to miejsce dla Wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Toszek, którzy mogą DZIELIĆ SIĘ nadmiarem swojego jedzenia, CZĘSTOWAĆ SIĘ tym, czego potrzebują oraz przede wszystkim NIE MARNOWAĆ JEDZENIA! A to wszystko ZA DARMO! 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami i regulaminem załączonym poniżej oraz do aktywnego i śmiałego korzystania z lodówki ☺️
Inicjator - Pan Tadeusz Kobiernik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Toszku
Sponsorzy:
- Radni Miasta Toszek (kadencja 2018 - 2023)
- Piotr Szwajnoch Imperial Reklama
- IWA Kwiaty
- Kagmetal Construction sp z oo.
- Usługi Stolarskie Bogusław Kopel
Pomoc organizacyjna - Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku
Serdecznie zapraszamy! 

POPŻ PODPROGRAM 2021 - EFEKTY

Utworzono: 12.01.2023

2023!

Utworzono: 30.12.2022